Norbert Dzikiewicz – Dyrektor Oddziału Sprzedaży „Kompan.pl”

Jako Dyrektor oddziału dużej korporacji zajmującą się szeroko pojętą promocją firm, organizuję oraz nadzoruję działania grupy pracowników z różnych działów.  Przy grupie pracowników, gdzie każdy ma indywidualny zbiór cech osobowości, nie zawsze jest łatwo o kompromis, o egzekwowanie planów oraz założeń pracy zespołowej. 

W związku z konfliktami pojawiającymi się w prowadzonej przeze mnie grupie zdecydowałem się na współpracę z Nowoczesną Akademia Integracji oraz Panią Małgorzatą Koprowską. Cykl zaplanowanych przez Coacha spotkań był przygotowany pod indywidualne potrzeby naszego zespołu. Pani Małgorzata skupiła się na zasadach pracy zespołowej, prowadzeniu negocjacji oraz osiąganiu kompromisu akceptowanego przez całą grupę, wykorzystując zaawansowane techniki i strategie psychologiczne, takie jak neurolingwistyczne programowanie, czy zaawansowane negocjacje z wykorzystaniem cech osobowości.  Praca Pani Małgorzaty nad relacjami w grupie polegała również na indywidualnym przyjrzeniu się każdemu pracownikowi, jego indywidualnym cechom, które ułatwią komunikację zespołową. Działania Trenera przełożyły się na zgranie zespołu, a co za tym idzie zaangażowanie w pracę oraz wpłynęły na zrealizowanie wzrostu założonych targetów poszczególnych obszarów firmy.  

 

Bardzo polecam pracę z Panią Małgorzatą Koprowską, jako z kompetentnym i skutecznym specjalistą.

Marta Dzikiewicz „Euro Capital 24 Sp.zo.o.”

Zajmuję się zarządzaniem zespołem sprzedawców dużej instytucji finansowej. PaniMałgorzata Koprowska, Coach i Trener Integralny Nlp, współpracowała ze mną 

w zakresie przygotowania mnie do poprowadzenia działu call centre.

Podczas 5 ciu bardzo dobrze przygotowanych i przeprowadzonych szkoleń pracowałyśmy między innymi nad:

– zdolnością prowadzenia skutecznych negocjacji

– organizacją swojej efektywnej pracy oraz podległych pracowników

– umiejętnościami niezbędnymi do pracy w zespole

– rozwojem moich umiejętności komunikacyjnychW czasie szkoleń Małgorzata pomagała mi odkryć, jak wiele jest punktów widzenia, uczyła mnie przełamywania oporów, wynikających z pewnych stereotypów, szukania rozwiązań tam, gdzie wydawało się, że ich nie ma. Pani Małgorzata Koprowska dała się poznać, jako bardzo kompletny oraz skuteczny Coach i Trener. W moim przypadku istotne było indywidualne podejście i dopasowanie sposobu szkolenia do mojej osobowości.  Zdolności szkoleniowe oraz szeroka wiedza merytoryczna Pani Małgorzaty Koprowskiej przełożyły się na mój sukces oraz wyniki mojego zespołu. Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Panią Małgorzatą Koprowską. Jako Coach i Trener Integralny na pewno spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Krzysztof Jabłoński – Niezależny Inwestor

Poznałem Małgosię z polecenia, przez mojego kolegę. Miałem duże problemy z własną samooceną. Coś hamowało moje działania. Kiedy tylko zabierałem się za ustalony projekt, motywacja była tylko na początku, potem, przy pierwszych niepowodzeniach odpuszczałem, bałem się czegoś, nie wiedziałem dlaczego. Dzięki warsztatom z Małgosią udało mi się dotrzeć do przyczyny moich przekonań, zakorzenionych już z lat dzieciństwa. Małgorzata Koprowska doskonale umie dotrzeć do czynników hamujących rozwój człowieka. Poprzez pracę z Gosią pierwszy raz zobaczyłem, że żeby być skutecznym w tym co się robi, trzeba to po prostu kochać. Małgorzata umie słuchać, analizować i wdrażać w życie swojego podopiecznego skuteczny plan działania, który bez wątpliwości przynosi wymierne efekty. Ma ogromną wiedzę w kontaktach interpersonalnych, ale i stawia Duży nacisk na wartości, którymi się kierujemy. Bez właściwych wartości, po prostu nie jesteśmy w stanie się realizować.

Praca z Małgosią daje dużo satysfakcji, z samego siebie, gdyż możemy sami wychodzić ze swojej strefy komfortu, pracując z własną podświadomością, a dzięki warsztatom zmieniać ją tak, aby kierowała nas, do osiągania swoich celów i sukcesu osobistego, gorąco polecam pracę z Małgorzata

Monika Rosinke

Mam to szczęście, że mogę współdziałać i pracować z Małgorzatą Koprowską częściej niż inni. Jest to osoba utalentowana, życzliwa i wrażliwa, która swoją wiedzą i szczerym zaangażowaniem w działania, wskazuje mi drogę do samorealizacji. Podczas naszych spotkań pomogła mi odkryć siebie na nowo – zobaczyć siebie w pełniejszym zwierciadle.

Małgorzata doskonale motywuje do nowych wyzwań i doświadczeń.   Gdy tracę chęci, skutecznie wspiera mnie, bym znów mogła zaplanować kolejne działania, osiągnąć je               i zrealizować. Sama konsekwentnie pracuje nad ciągłym rozwojem i przekazywaniem nowej, wartościowej wiedzy ludziom, co daje mi wielką motywację do bycia coraz to lepszym, w tym co robię. Małgorzata Koprowska jest jedynym tak niepowtarzalnym coachem, doradcą oraz osobą

Małgorzata Jaskłowska- właścicielka, projektantka stron www

Coaching Małgorzaty Koprowskiej pomaga mi w sprawach związanych z relacjami międzyludzkimi i biznesowymi oraz z pewnością siebie. W trakcie
naszych spotkań Małgorzata podsuwała mi różne pomysły i rozwiązania odnośnie prowadzenia własnej działalności, które, po wdrożeniu ich w życie, pozwoliły mi zdobywać więcej klientów i poprawić moją skuteczność działania. Szczególnie korzystne okazały się porady dotyczące kształtowania marki osobistej, pisania ofert i prezentacji swoich produktów.  Małgorzata jest osobą niezwykle ciepłą i serdeczną i odznacza się ogromną wiedzą na temat ludzkiej psychiki. Bardzo podkreśla wartość skupienia się na rezultatach, co daje motywację do dążenia do celu. Ćwiczenia  w czasie coachingu pozwoliły mi lepiej zrozumieć  siebie, wyznaczać cele i rozpoznać własne wartości.  Dzięki coachingom nabrałam bardziej pozytywnego podejścia do życia i skuteczniej radzę sobie z wyzwaniami.

Dagmara Konopacka

Małgorzatę Koprowską poznałam na szkoleniu Integralny Coach & Trener, podczas którego miałam okazję obserwować jej rozwój, regularny wzrost kompetencji i pewności siebie w obszarze trenerskim. Gosię cechuje przede wszystkim duża empatia, wewnętrzne ciepło, zrozumienie drugiego człowieka i ogromna chęć pomocy. Jest osobą cały czas szukającą nowej wiedzy i rozwiązań, co jest niezbędną cechą każdego bardzo dobrego trenera i coacha. Kontakt z Gosią będzie na pewno niezapomnianym doświadczeniem, ponieważ wkłada ona całe serce w to, co robi.

Podczas szkolenia Małgorzata zintegrowała części, które były niespójne w oddziale naszej firmy, co pozwoliło działać bardziej efektywnie. Szkolenie miało również cel
motywacyjny, zwiększenie skuteczności i płynności relacji pomiędzy pracownikami , pracownikami a klientami a, co za tym idzie zwiększenie sprzedaży i zysków. Polecamy tego typu usprawnienia, ponieważ przynoszą korzyści zarówno w efektach działania, komunikowania się, współpracy i rozwoju pracowników oraz firmy.


Dyrektor