Konsultacja psychologiczna/ Coaching indywidualny/
Konsultacja indywidualna/ Terapia psychologiczna

Jeżeli dążysz do jakiegoś kluczowego rozwiązania i rozjaśnienia ważnych dla Ciebie lub trudnych kwestii, chcesz zmienić jakiś etap, sferę w swoim życiu, bądź chcesz omówić istotne zagadnienia z osobą, która wie jak Ci pomóc, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.  Możesz być spokojny, stwarzamy wspierającą atmosferę zaufania. Zrobimy wszystko aby „przejść z Tobą” z punktu A do punktu B w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób.

  Dołożymy wszelkich starań, aby wesprzeć Cię tak, abyś swobodnie doszedł do Twojego docelowego miejsca, pozbył się rzeczy, które sprawiają Ci trudność i zyskał umiejętność rozwinięcia „swoich skrzydeł”. Pozbędziesz się rzeczy, które blokują realizację tego, czego oczekujesz. Bardziej poznasz, wzmocnisz i zintegrujesz swoje silne strony i umiejętności. Przychodząc do naszego specjalisty wypracujesz sobie podczas konsultacji i zyskasz najbardziej skuteczne, konstruktywne i komfortowe dla Ciebie rozwiązania.

Gwarantujemy Ci swoją poufność. To Ty zdecyduj czy chcesz pracować akurat z nami. Odezwij się po prostu i zobacz co możesz z nami osiągnąć. W czym możemy Ci pomóc i jak skutecznie.

Przykładowe tematy indywidualne (również warsztaty i szkolenia) na jakie pracujemy:

 Konsultacje psychologiczne/ Coaching indywidualny/ Konsultacje indywidualne/ Psychoterapia indywidualna:  
 
Psychoterapia indywidualna, konsultacje psychologiczne, terapia par, terapia relacji, diagnoza psychologiczna, opinia psychologiczna, testy psychologiczne, diagnoza zaburzeń osobowości, testy MMPI – II, testy SCID – 5 Pd, SCID – CV, wiele innych oraz:
 
Pewność siebie, poczucie wartości, lęki, stres, ptsd, depresja, zaburzenia osobowości, chad (choroba afektywna dwubiegunowa), style przywiązania, jak również:
 
Praca nad: autoprezentacja, umiejętne rozwiązywanie konfliktów, umiejętne radzenie sobie ze stresem, techniki radzenia sobie z emocjami, regulacja emocji, umiejętna komunikacja/ umiejętne tworzenie wspierających relacji/  umiejętności interpersonanle/ umiejętności intrapersonalne, asertywność, konstruktywne i umiejętne wyznaczanie i realizacja celi, motywacja, samoregulacja, negocjacje, mediacje, kariera zawodowa, radzenie sobie z emocjami, lękiem, przedsiębiorczość, doradztwo zawodowe, mentoring/ umiejętne zarządzanie czasem/ umiejętności planowania i wiele innych.
 
  • Wybierz z poniższych opcji lub skontaktuj się w celu indywidualnego dopasowania pracy w zależności od Twoich potrzeb/ tematów, na które chcesz pracować/ rozwijać się/ chcesz zmienić:
  • MOŻESZ SAM UMÓWIĆ WIZYTĘ/ SESJE PSYCHOLOGICZNE, W TYM CELU WYBIERZ I UMÓW WG., PONIŻSZYCH WSKAZÓWEK:
  • Wybierz konsultację w zakładce (z menu) –> „Cennik” lub 
  • Wybierz swój pakiet w zakładce (z menu) –> „Cennik”
  • Umów w kalendarzu wizytę –> wybierz z menu — > „Umów Wizytę”
  • lub
  • W zależności od ilości godzin i potrzeb cennik jest przygotowywany indywidualnie:
  • Skontaktuj się w celu indywidualnej wyceny
Zadzwoń/ napisz:

Tel.: 792 529 448

kontakt@akademianai.pl