Konsultacja psychologiczna/ Coaching

 

Jeżeli dążysz do jakiegoś kluczowego rozwiązania i rozjaśnienia ważnych dla Ciebie lub trudnych kwestii, chcesz zmienić jakiś etap, sferę w swoim życiu, bądź chcesz omówić istotne zagadnienia z osobą, która wie jak Ci pomóc, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.  Możesz być spokojny, stwarzamy wspierającą atmosferę zaufania. Zrobimy wszystko aby „przejść z Tobą” z punktu A do punktu B w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób.

Dołożymy wszelkich starań, aby wesprzeć Cię tak, abyś swobodnie doszedł do Twojego docelowego miejsca, pozbył się rzeczy, które sprawiają Ci trudność i zyskał umiejętność rozwinięcia „swoich skrzydeł”. Pozbędziesz się rzeczy, które blokują realizację tego, czego oczekujesz. Bardziej poznasz, wzmocnisz i zintegrujesz swoje silne strony i umiejętności. Przychodząc do naszego specjalisty wypracujesz sobie podczas konsultacji i zyskasz najbardziej skuteczne, konstruktywne i komfortowe dla Ciebie rozwiązania.

Gwarantujemy Ci swoją poufność. To Ty zdecyduj czy chcesz pracować akurat z nami. Odezwij się po prostu i zobacz co możesz z nami osiągnąć. W czym możemy Ci pomóc i jak skutecznie.

Przykładowe tematy indywidualne (również warsztaty i szkolenia) na jakie pracujemy:

Konsultacje psychologiczne/ Coaching:  
 
Pewność siebie, poczucie wartości, nastawienie, autoprezentacja, umiejętne rozwiązywanie konfliktów, umiejętne radzenie sobie w stresie, umiejętna komunikacja/ relacje/  umiejętności interpersonanle/ intrapersonalne, asertywność, wyznaczanie i realizacja celi, motywacja, samoregulacja, negocjacje, mediacje, kariera, radzenie sobie z emocjami, przedsiębiorczość, doradztwo zawodowe, mentoring.
 
 
 
Konsultacja Psychologiczna:  
Cena:  200zł
 
Coaching Indywidualny:
Cena:  200zł
 
Inne: Oferta konsultacji do projektów, dla placówek, fundacji oraz uczelni i firm – wycena indywidualna
 
kontakt@akademianai.pl
Tel. 792529448